Dziś jest: piątek 2 czerwca 2023 r. Jest to 153 dzień roku. Wschód: 04:17 Zachód: 20:50, Dzień liczy: 16 godz. i 33 min.

Wchodzisz z IP:
35.172.164.32
Licznik odwiedzin:
Osób online:1
Przeszukaj aktualności:

Pogoda:
Mapka pogody


QR-Code :)

ZST-I Tetris

fb
 • Ochrona Danych Osobowych
  Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Bartosz Świetnicki, adres e-mail: iod@powiat.busko.pl

 • Oferta sprzedaży drewna


  Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Busku-Zdroju, al. Mickiewicza 23, 28-100 Busko-Zdrój, oferuje do sprzedaży drewno pozyskane z wycinki na placu szkolnym.

  [pobierz plik ze specyfikacja]

 • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (podnosnik nozycowy symbol (typ): STD-8200, model STD-8240TX-W)

  Informujemy, że specyfikacja została udostępniona do pobrania.

  Oferty zakupu należy składać w sekretariacie szkoły do godz. 15.00 dnia 21.05.2019 r.
  Mienie ruchome przeznaczone do sprzedaży w celu oględzin będzie udostępnione w godzinach 12.00 do 14.00 w dniach 17.05.2019 r. oraz 20.05.2019 r.

  [pobierz plik ze specyfikacja]

 • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (maszyny do szycia, spawarki, wiertarka)

  Informujemy, że specyfikacja oferowanych maszyn została udostępniona do pobrania.

  Oferty zakupu należy składać w sekretariacie szkoły do godz. 15.00 dnia 12.06.2018 r.
  Mienie ruchome przeznaczone do sprzedaży w celu oględzin będzie udostępnione w godzinach 12.00 do 14.00 w dniu 11.06.2018 r.

  [pobierz plik ze specyfikacja]

 • Wykaz podręczników
  Wykaz obowiązujących podręczników dla uczniów.

 • Informacje o projekcie "Nowoczesna szkoła zawodowa - nowoczesny region"

 • INFORMACJE O PROJEKCIE "DODATKOWE UMIEJĘTNOŚCI..." na Naszej stronie
  Wszystkie informacje o aktualnym Projekcie współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego "Dodatkowe umiejętności praktyczne i wiedza - szansą na sukces zawodowy"

 • SEKCJA TENISA ZIEMNEGO
  działająca przy Szkolnym Klubie Sportów Przestrzennych "TRAWERS"zaprasza do korzystania ze szkolnego kortu i udziału w zajęciach sekcji. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z p. p. Krzysztofem Dulnikiem.

 • Jesteśmy na facebooku
  Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na facebooku • Archiwum • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (obrabiarki)

  Informujemy, że przetarg sprzedaży mienia ruchomego został rozstrzygnięty w dniu 07.11.2016 r., wyniki rozstrzygnięcia zostana przesłane osobom zainteresowanym.
 • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (obrabiarki)

  Informujemy, że specyfikacja oferowanych maszyn została udostępniona do pobrania.

  Oferty zakupu należy składać w sekretariacie szkoły do godz. 15.00 dnia 4.11.2016 r.
  Mienie ruchome przeznaczone do sprzedaży w celu oględzin będzie udostępnione w godzinach 12.00 do 14.00 w dniu 3.11.2016 r.

  [pobierz plik ze specyfikacja]


 • Życzenia od Dyrekcji i Samorządu Szkolnego ZST-I
  2021-03-08 13:00

  Szanowne Panie
  w dniu Waszego święta składamy Wam najserdeczniejsze życzenia
  zdrowia, wszelkiej pomyślności, szczęścia,
  miłości, samych pięknych dni w życiu.
  Życzymy aby uśmiech rozpromieniał zawsze Wasze twarze
  i byście zawsze czuły się szczęśliwe.


  Akcja na miarę człowieczeństwa
  2021-02-19 15:01
  Czytano: 45563 razy.
  17.02.2021 roku wraz z klubem po raz kolejny zorganizowaliśmy akcję honorowego oddawania krwi. Czy było warto? Najlepszą odpowiedzią na to pytanie są licznie przybyli krwiodawcy, wśród których byli zarówno nasi uczniowie, jak i mieszkańcy gminy Busko-Zdrój. Wszyscy oni doskonale wiedzą, że człowiek jest jedynym źródłem tego wspaniałego leku. I to właśnie ta świadomość sprawia, że dzielą się tym co bezcenne. Cieszymy się, iż możemy być częścią tej wspaniałej inicjatywy.

  Opublikował: J. Jurczyk


  ZST-I tworzą pokolenia
  2021-02-12 18:48
  Czytano: 47989 razy.
  Zespół Szkół Techniczno- Informatycznych w Busku- Zdroju to szkoła, która może poszczycić się wieloletnią, niezwykle bogatą historią. W roku szkolnym 2020/2021 mija 60 lat od momentu, gdy pierwszy dzwonek zabrzmiał w obecnej siedzibie szkoły. Jest to znakomity czas na dokonanie pewnego podsumowania, powrotu do pięknych wspomnień, a jednocześnie do spojrzenia w przyszłość. Planowaliśmy zorganizowanie uroczystych obchodów Jubileuszu Szkoły oraz Zjazd Absolwentów, niestety sytuacja epidemiologiczna uniemożliwiła tradycyjne spotkania. Nie znaczy to jednak, że zapominamy o naszym święcie. Pragniemy zaprosić wszystkie osoby związane ze szkołą do wirtualnych wspomnień. Jeżeli byłeś uczniem: Liceum Pedagogicznego, Studium Nauczycielskiego, Technikum Chemicznego, Liceum Zawodowego, Zespołu Szkół Mechanicznych, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych, czy Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych, przyłącz się do Wirtualnego Zjazdu Absolwentów.

  Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla najlepszych uczniów ZST-I
  2021-02-12 15:38
  Czytano: 46490 razy.
  W dniu 12.02.2021 Pan Jerzy Kolarz Starosta Powiatu Buskiego w obecności Pana Sylwestra Pałki Dyrektora ZSTI, nauczycieli i grupy uczniów dokonał uroczystego wręczenia dokumentów potwierdzających przyznanie Stypendium Prezesa Rady Ministrów.
  Jest to wyróżnienie przyznawane co roku uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazał się szczególnymi uzdolnieniami w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy.
  Stypendium, za wyniki w nauce uzyskane w ubiegłym roku szkolnym otrzymali:
  Krystian Pałaczyński z klasy IV F
  Kacper Lenartowicz z klasy II M
  Gratulując stypendystom Nasz gość podziękował Nauczycielom za codzienny trud polegający na wspieraniu wszystkich uczniów w realizacji zadań edukacyjnych. Zwrócił się do młodzieży z apelem o zaangażowanie się w naukę własną i stawianie przed sobą ambitnych celów.

  K. Bidziński

  Opublikował: J. Jurczyk


  Od lat w czołówce świętokrzyskich techników
  2021-02-01 22:00
  W tegorocznym Rankingu Techników 2021 Nasza szkoła znów zajęła wysokie, 15 miejsce wśród techników województwa świętokrzyskiego (a jest ich ponad 120). Kryteria to: sukcesy szkoły w olimpiadach (20%), wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych (20%), wyniki matury z przedmiotów dodatkowych (30%) oraz wyniki egzaminu zawodowego (30%).

  Gratulacje dla Naszych absolwentów i oczywiście wszystkich nauczycieli.

  Ranking na stronie https://2021.technika.perspektywy.pl/rankings/ranking-swietokrzyski

  Egzaminy zawodowe - czerwiec-lipiec 2021
  2021-01-25 11:25
  Przypominam, że w dniu 07.02.2021 r. upływa termin złożenia deklaracji do egzaminu zawodowego na sesję czerwiec-lipiec 2021r.
  Więcej informacji dostępne pod adresem: http://zawodowy.zsti.net/

  Życzenia Świąteczne
  2020-12-23 11:23
  Miłych, spokojnych
  Świąt Bożego Narodzenia
  oraz zdrowia i wszelkiej pomyślności
  w Nowym Roku 2021
  Nauczycielom, Pracownikom, Uczniom
  oraz Przyjaciołom Naszej Szkoły

  życzy
  Dyrekcja ZST-I


  Życzenia dla nauczycieli i uczniów od samorządu szkolnego
  2020-12-22 15:12  Świąteczna kartka z chmury
  2020-12-22 15:00
  Zbliżają się do nas najpiękniejsze święta. W tym wyjątkowym okresie zawsze organizowaliśmy wspólne klasowe wigilie. Był to czas, kolędowania, łamania się opłatkiem i składania sobie najpiękniejszych życzeń. W tym roku z powodu panującej epidemii koronawirusa nie mogliśmy się spotkać w szkole. Nie chcieliśmy jednak rezygnować z pięknej tradycji składania życzeń. Jak na „Akademię Informatyczną” przystoi, przenieśliśmy ten zwyczaj do Internetu, umożliwiając przesyłanie życzeń do chmury. Wystarczyło kliknąć w link, i wpisać trzy słowa - życzenia. Program pomógł nam stworzyć kartkę, wyróżniając te życzenia, które pojawiły się najczęściej. Okazało się, że zarówno nasze grono jaki uczniowie z dużym zainteresowaniem zaangażowali się w akcję. Dziś możemy zaprezentować jej efekty, oto nasze wspólne życzenia.

  Anna Sadłocha

  Opublikował: J. Jurczyk


  Świąteczna akcja oddawania krwi zakończona sukcesem
  2020-12-22 10:30
  Czytano: 53376 razy.
  Świąteczna akcja oddawania krwi, zorganizowana przy współpracy z Klubem HDK Straż Życia 998 oraz PCK Busko-Zdrój, przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Na nasz apel odpowiedzieli zarówno uczniowie, członkowie klubu jak i osoby nie związane bezpośrednio ze szkołą. Od rana do naszej szkoły przybywali chętni do podzielenia się tym bezcennym darem. Niektórzy zdecydowali się oddać krew po raz pierwszy. Miło nam, że swoją przygodę z krwiodawstwem zaczęli właśnie podczas naszej akcji.

  Kolęda dla Powstańców od ZSTI
  2020-12-18 15:24
  Czytano: 54423 razy.
  Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji, zorganizowanej przez Muzeum Powstania Warszawskiego,Kolęda dla Powstańców. Zaśpiewajmy #JednymGłosem!
  Święta Bożego Narodzenia to czas magiczny, który chcemy spędzić w gronie bliskich nam osób.Od wielu lat Muzeum Powstania Warszawskiego zapraszało Powstańców na wspólną wigilię. Ze względu na sytuację epidemiologiczną, w tym roku spotkanie takie nie było możliwe. Organizatorzy postanowili pokazać, że nie zapomnieli o bohaterach. Z ich inicjatywy powstał wspaniały projekt „Kolęda dla Powstańców. Zaśpiewajmy #JednymGłosem!”. Polega on na stworzeniu wirtualnego chóru i nagraniu teledysku do kolędy „Przybieżeli do Betlejem”.

  Szlachetna Paczka o niezwykłej mocy
  2020-12-15 17:06
  Czytano: 54623 razy.
  Tradycją naszej szkoły stał się udział w ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka. Ze względu na nietypową, trudną sytuację wydawało się, że w tym roku, zorganizowanie takiej akcji nie będzie możliwe. Udało mam się jednak pokonać wszelkie przeciwności i po raz kolejny dowieść, jak ważne jest dla nas dzielenie się dobrem z drugim człowiekiem. Do akcji przyłączyli się uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły, a nawet nasi absolwenci, którzy pomimo ukończenia szkoły, wciąż czują się jej częścią i razem z nami chcą dawać szczęście innym.

   Wyswietlono: 0 do 12 wiadomosci z  1003     wiecej >>
  Do góry ...